Dobrý den,

ve čtvrtek a pátek u nás v Arnoštovicích proběhla instalace vámi dodaných oken a vchodových dveří a musím vám napsat email. Jsme úplně nadšení. Celým vaším přístupem od začátku do konce.

Vím, že jsme nabídku několikrát upravovali a vymýšleli si různé detaily, ale vaše komunikace byla vždycky slušná a nikdy jsme si nepřišli, že vás nějakým způsobem otravujeme.

Taky bych chtěla moc poděkovat za to, že jste se posnažili a našli u dodavatelů všechny detaily v černé barvě tak, jak jsme si to přáli, ačkoliv jste říkal, že to není běžně dostupný standard.

Nejvíc jsme s přítelem řešili, že plastové kryty na lištách u velkých posuvných oken měli být z důvodu dostupnosti v karamelové barvě. Když jsme ale viděli, že nám instalujete kryty v černé, byli jsme oba úplně nadšení.

Výsledek je nádherný.

Pro nás je to velká věc, naše vlastní bydlení. Pro vás je to práce a denní chléb a proto moc oceňuji, že jste o tom v týmu přemýšleli a vždy nám nabídli tu nejlepší variantu.

S montážníky jsme byli taky velmi spokojení. Přítel měl hromadu dotazů a na všechny dostal odpověď. Lidsky byli chlapi moc fajn, zůstalo po nich čisto, všechno úplně super.

Tak já jenom, že moc děkujeme za práci celého vašeho týmu. Jsem nadšení a určitě na vás budeme rádi předávat kontakt všem našim známým.

Krásný den a mnoho zákazníků, kteří budou spokojení alespoň z půlky tak, jako my.

 

Tereza Kramperová