Nahrávání webu Plastikov

Výroba hliníkových oken


Naše společnost se mimo jiné specializuje na výrobu hliníkových oken. Používáme nejmodernější technologické postupy. Výsledkem pak jsou kvalitní hliníková okna, která mají neomezenou životnost. Mezi další vlastnosti námi dodávaných hliníkových oken patří pevnost a stálost.

Klademe vysoké požadavky na to, aby naše výroba hliníkových oken byla co možná nejkvalitnější. Používáme pouze prvotřídní materiál. Výrobou hliníkových oken se zabýváme již mnoho let. Naše hliníková okna najdou své místo v každé stavbě.

Hliník jako konstrukční materiál začal být používán již před mnoha lety. V současnosti se používá pro výrobu hliníkových oken, která se řadí k těm nejlepším na trhu. Jestliže hledáte okna, která vám vydrží opravdu navždy, našli jste ty pravé.

Výroba hliníkových oken je u nás na vysoké úrovni. Nejčastěji se využívají pro vstupní portály, zimní zahrady i klasická okna. Použití hliníku je opravdu široké. Vyrobíme vám hliníková okna přesně dle vašich představ, na rozměry, které budete potřebovat.


Hliníková okna k vám domů

MB-45

MB-70HI

MB-86

MB-104 Passive

MB-77HS

Barevné dekory


Máte zájem o hliníková okna?