Nahrávání webu Plastikov

Plastová IQ okna

chytrá investice

Pokaždé když si pořizujeme něco nového, stojíme před rozhodnutím, jak zvolit optimální poměr „kvalita/cena“ pro daný výrobek a službu. Vždy jde o to, vyvážit naše požadavky technickými parametry výrobku a jeho cenou. Ještě složitější je to v případě, když nakupujeme výrobek, od něhož očekáváme velmi dlouhou životnost, nebo jehož instalace je tak náročná, že bychom ji neradi v brzké době opakovali.

Ne jinak je tomu i v případě pořizování nových plastových oken. Hlavním důvodem pro takovýto krok bývá především snaha po úspoře tepla, zlepšení komfortu bydlení a také snížení nákladů a práce s údržbou starých dřevěných oken. Vzhledem k velikosti oken, jejich stavu a všeobecně známým tepelným ztrátám je naše očekávání 30 – 40%-ní úspory samozřejmostí. Je to však investice na celý život a stojí zato ji uvážit právě z hlediska nadčasovosti i výhledu do budoucna.

Dnešní požadavky na tepelné vlastnosti budov jsou dané normou ČSN 73 0540-2 (Tepelná ochrana budov), která předepisuje koeficient prostupu tepla celým oknem Uw<1,7 W/m2K ale doporučená hodnota a zároveň i základní hodnota pro splnění podmínek dotačního programu „Zelená úsporám“ je min. Uw<1,2 W/m2K a dokonce pro domy v nízkoenergetickém standardu je tato hodnota min. Uw<0,8 W/m2K.

Pro vyspělou zkušenou výrobní firmu dosažení těchto hodnot nepředstavuje zásadní problém,ale daleko složitější je najít výše zmíněný optimální poměr „kvalita/cena“. Díky našim produktovým řadám značky IQ okna je pro každého zákazníka velice snadné tento optimální poměr určit. Je nutné si jen uvědomit, že plastová okna nejsou běžné spotřební zboží, ale je v moci každého zákazníka, aby se stala pomocí naší produktové nabídky chytrou a ekonomicky velmi výhodnou investicí.

Naše nabídka plastových IQ oken

IQ6000
IQ8000

– vlastnosti

Bezpečnost

Ochrana a bezpečnost jsou základní potřeby člověka. Chcete se přece ve svých vlastních čtyřech stěnách cítit dobře. V tom případě neponechejte nic náhodě. Postupujte podle rčení „Důvěřuj – ale prověřuj“. Při montáži oken klaďte důraz na konstrukce s opatřeními proti vniknutí, protože polovina všech vloupání nepřichází dveřmi, ale oknem. Okno zloději vypáčí během okamžiku. Volbou oken s opatřeními proti vniknutí jim nastražíte překážku.

U IQ oken jsou stavební hloubka, výrazná pevnost materiálu, dodatečné bariéry a bezpečné spojení kování šrouby s ocelově vyztuženým okenním rámem a křídlem přesvědčivými bezpečnostními argumenty. Abyste si byli jistí, dali jsme naše IQ okna velmi důkladně prověřit. Autorizovaný zkušební ústav našim výrobkům certifikuje, že nabízejí bezpečnost pro nejrůznější druhy otvorů, konstrukce a oblasti použití.

Estetika

IQ okna z těchto systémů přesvědčí svou čistou a elegantní vodící linií, měkkými konturami a času vzdorující elegancí. Klasický vzhled se svou úzkou pohledovou šířkou vyhovuje každé stavební situaci.

Design

Pokud kladete ve svém bytě nebo domě velký důraz na vlastní styl a sladění věcí až do nejmenšího detailu, potom IQ okna z profilových systémů IDEAL a energeto jsou pro Vás tou správnou volbou. Splní všechna očekávání spojená s moderním komfortem bydlení a zdůrazní Váš osobitý styl. Vzhledově měkké kontury společně s oblými zasklívacími lištami a těsněním tvořící esteticky i hodnotově jedinečný prvek, jež dotváří Vaši individualitu a životní styl.

Flexibilita

Moderní IQ okna včetně doplňků je možné realizovat v závislosti na vkusu a architektuře nejenom v bílém provedení, ale i v barvách acrylcolor a dekorativních dřevěných dekorech.

Odolnost a praktičnost

IQ okna z plastových profilů IDEAL a energeto jsou snadno ošetřovatelná a nenáročná na údržbu. Díky dlouhodobé odolnosti vůči povětrnostním vlivům a vlivům životního prostředí je zaručena dlouhá životnost.

Individualita

Výběr geometrie profilů, způsob otevírání a rozmístění IQ oken ovlivňuje individuální charakter. S profilovými systémy IDEAL a energeto se dají realizovat i nezvyklé tvary IQ oken.

Komfort

IQ okna z vícekomorových profilů IDEAL a energeto zajišťují, že teplo zůstane uvnitř a hluk venku. Poskytují bezpečnost, jistotu a zajišťují nezaměnitelnou atmosféru bydlení.

Doplňky

Air Watch – vlhkoměr

Ukazuje obyvatelům místností, kdy je potřeba vyvětrat. Pokud je červená ručička na modré oblasti, je místnost dostatečně větraná. V případě opačném, že červená ručička je na červené oblasti, je potřeba větrání místnosti.

Přednosti Air Watch:
  • spolehlivost
  • jednoduchost
  • přenosný a bezporuchový
  • jednoduše měří kvalitu vzduchu
  • pomáhá při prevenci vzniku plísní
Máte zájem o plastová  logo IQokna  ?