Nahrávání webu Plastikov

Plastové panelové (překryvné) dveře


Plastové panelové dveře patří mezi nejkvalitnější plastové dveře, a proto nezklamou ani ty nejnáročnější. Jsou pevné, snadno se udržují a mají výborné tepelně-izolační vlastnosti.

Dveře s překryvnou výplní ocení zejména milovníci moderního a inovativního designu. Jako jediné plastové vstupní dveře mají i vnější překrytí křídla dveří, které elegantní vzhled ještě umocňuje.

Výběrem z této řady získáte špičkový design, kvalitu a trvanlivost.


Plastové překryvné (panelové) dveře

Plastové vchodové dveře s překryvnou výplní ocení všichni, kteří chtějí od svých vstupních dveří jen to nejlepší. Nabízejí totiž:

  • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
  • Vysokou pevnost a dobrou odolnost
  • Snadnou údržbu
  • Moderní a inovativní design

Díky širokému výběru modelů, barev a provedení budete mít originální dveře přesně na míru. Plastové překryvné dveře jsou nejvyšší kategorií plastových dveří a jako jediné z nich mají možnost vnějšího překrytí křídla. Díky tomu je jejich vzhled ještě působivější. Nákupem vstupních dveří s překryvnou výplní tak získáte skvělý design, výbornou výdrž a výborné tepelně-izolační vlastnosti najednou.

Více informací ke konkrétní výplni naleznete zde.aida  amanda amelie aneta angelika barbara brigitte daisy denisadonatela doris ester flavia flora gita ida isabela kim kira laura manon marion miranda miriam ornela paris patricie raisa rosalie salma sarah serena sofie thelma vanessa


Máte zájem o hliníkové panelové dveře?