Nahrávání webu Plastikov

O společnosti PLASTIKOV, s.r.o.


Firma PLASTIKOV, s.r.o. je od roku 1994 stálicí na trhu s otvorovými prvky pro stavebnictví. Nosným programem firmy je dlouholetá vlastní výroba a montáž značkových plastových IQ oken a dveří, hliníkových oken a dveří, garážových vrat značky LOMAX v nejvyšší kvalitě provedení výroby a materiálů.

Firma je dlouhodobým držitelem certifikátu, že systém managementu jakosti společnosti PLASTIKOV, s.r.o. vztahující se na výrobu a montáž plastových oken, vchodových dveří a garážových vrat včetně souvisejících stavebních prací a na provádění pozemních staveb, jejich změn a odstraňování, byl prověřen a certifikován dle požadavků normy BS EN ISO 9001:2008.

V současné době je firma PLASTIKOV, s.r.o. nejenom dlouhodobou stálicí na trhu stavebně otvorových prvků, ale udává i nové trendy ve výrobě plastových oken. Důkazem toho je ucelená, vysoce kvalitní, produktová nabídka značky IQ okna. Na všechny profilové řady značky IQ okna, je kladen velký důraz na tepelně izolační vlastnosti, statickou a mechanickou oddolnost, dlouhodobou životnost a šetrnost k životnímu prostředí.

PLASTIKOV, s.r.o. jako jedna z prvních firem v ČR již v roce 2005 standardně použila pro výrobu svých plastových oken profily s rozšířenou stavební hloubkou 70mm a více. Dodavatelem jedním z nejmodernějších profilových systémů IDEAL a energeto je německá firma  Aluplast logo.


hlavni-sidlo

Sídlo společnosti

Nová hala PLASTIKOV

Nová výrobní hala


Zákazníkům nabízíme bezplatné profesionální poradenství, vyplývající z dlouholetých zkušeností a jako výrobci přesnou orientaci v oboru. Finální zaměření našimi techniky po odsouhlasení nabídky je samozřejmostí.

Provádíme veškeré potřebné práce nutné k bezproblémové instalaci nových otvorových prvků např.: demontáž a likvidaci stávajících oken a dveří, montáž nových prvků včetně dopravy, stavební práce potřebného a dohodnutého rozsahu a také dodáváme širokou škálu doplňků (žaluzie, rolety, roletky, insekticidní sítě, venkovní a vnitřní parapety a mnoho dalších).

Prioritou firmy PLASTIKOV, s.r.o. je maximální spokojenost všech zákazníků. Klade proto největší důraz na kvalitu výroby, poskytovaní perfektních služeb a dodržení všech dohodnutých úmluv. Velice důležitou prioritou našich služeb je nejen zajištění odborného bezplatného servisu v době záruky, ale také bezproblémový, rychlý a co nejméně nákladový pozáruční servis.

Firemní politika

Přečtěte si více o naší firemní politice na této stránce.


Certifikace

Současná situace v podnikání v celosvětovém měřítku stále více omezuje možnosti rozvoje firem, které nemohou svým zákazníkům nabídnout základní záruky kvality (nemají platné certifikáty). V určitých oborech dokonce platí ještě přísnější „nástavbové“ normy (např. ISO/TS 16949:2009 v automobilovém průmyslu), podle nichž se dodavatelem nemůže stát firma bez těchto platných certifikátu systému řízení.

Certifikace systému řízení společnosti posiluje ovzduší důvěry v systém jakosti uvnitř společnosti, v jeho postupy podporující výrobky a služby. Kromě certifikátu získáte:

  • posílení systému řízení společnosti
  • získání rámce pro controlling a zlepšení podmínek pro podnikání
  • zvýšení přidané hodnoty zboží a služeb poskytovaných společností
  • posílení pozice firmy v soutěži s konkurenty
  • zlepšení marketingové pozice firmy
  • větší šanci být úspěšnými v podnikání

Firma je dlouholetým držitelem osvědčení, že systém managementu kvality společnosti PLASTIKOV, s.r.o. vztahující se na výrobu a montáž plastových oken, vchodových dveří a garážových vrat včetně souvisejících stavebních prací a na provádění pozemních staveb, jejich změn a odstraňování, byl prověřen a certifikován dle požadavků normy BS EN ISO 9001:2008.

Certifikát cz
certifikát en

D&B Top Rating

Hodnocení dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet zvyšuje prestiž firmy na trhu nejen v České republice. Oceňuje Vaši stabilitu, solventnost a důvěryhodnost. Vydává rovněž doporučení, že obchodování s Vaší společností PLASTIKOV, s.r.o. probíhá s minimální úrovní rizika pro dodavatele i zákazníky.

Ocenění mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm „1“ po dobu minimálně 12 měsíců.

60711159_top_cs_2017_cert
60711159_top_en_2017_cert

Chcete se nás na něco zeptat?