Nahrávání webu Plastikov

Aktuální informace a nabídky

Zdvižně posuvné dveře HST 85

Velké, prosklené plochy vévodí moderní architektuře a dodávají objektu exkluzivní vzhled. Splňte si svůj sen o moderním bydlení díky zdvižně-posuvným dveřím HST 85.

HST 85 je novinka v segmentu zdvižně posuvných dveří u které  je konstrukce zcela odlišná od standardních posuvných dveří typu PSK, a lze je vyrobit jak v jednokřídlé, tak i dvoukřídlé variantě. S HST 85 se optimálně spojuje komfort a estetika bydlení s tepelnou pohodou a pocitem bezpečí  domova i u velkoformátových prvků. Systém HST 85 vyniká přesností chodu, lehkostí ovládání a je vhodný jak do rodinných domů, tak i pro komerční prostory s bezbariérovým řešením.

Více informací o zdvižně posuvných dveřích HST 85 získáte zde.

HST 85 obrázek                      HST 85, novinkaHliníková okna MB-104 – pasivní standard

MB-104 novinka

Nový systém MB-104 splňuje veškeré požadavky, které se používají k pasivní výstavbě domů a je dostupný ve dvou variantách provedení – SI a AERO. MB-104 PASSIVE se řadí mezi špičku na trhu! Jedná se o solidní konstrukci se stavební hloubkou rámu 95 mm a křídla 104 mm. Systém je certifikován v německém institutu Passive House v Darmstadtu jako pasivní standard. Vynikající tepelnou izolaci ilustruje hodnota celkového prostupu oknem Uw až 0,53 W/m2K.

Více informací o MB-104 Passive získáte zde.

 

 

 Chcete se na něco zeptat?